Zabiegi Vagheggi na twarz

Delay Infinity

Naturalna młodość odziedziczona wraz z DNA powoli mija, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna. Laboratoria badawczo-rozwojowe marki Vagheggi stworzyły linię Delay Infinity, do stosowania na początkowych etapach starzenia się skóry.

Zabieg ten to doskonałe rozwiązanie dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, idealny dla osób u których pojawiły się pierwsze zmarszczki. Odświeża skórę, nadając jej gładki i jednolity wygląd.                                                                             

Lime C Vitamin

Linia Lime jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, zmęczonej, matowej, która utraciła koloryt wskutek różnego rodzaju czynników.

Zawiera unikalne kosmetyki, które reminalizują i rewitalizują skórę, chroniąc ją przed utlenianiem. To prawdziwy zastrzyk witaminy C, rozjaśnia i uelastycznia skórę oraz dodaje jej energii.          

Rehydra

Rehydra to linia kosmetyków przeznaczona do skóry w każdym wieku, naturalnie podatnej na odwodnienie, a także do skóry, która w określonych warunkach potrzebuje dodatkowego nawilżenia.

Zabieg pozwala dostarczyć skórze odpowiednią ilość składników aktywnych, nawilża, gasi pragnienie skóry od zewnątrz oraz pomaga naturalnie zatrzymywać wodę w skórze przywracając jej wewnętrzną równowagę i utrzymując ją przez długi czas.