Vagheggi na ciało

Fuocco

Zabieg antycellulitowy (koncentrat + maska + masaż)

Celem linii Fuoco jest walka z nieestetycznymi zmianami cellulitowymi przy pomocy aktywnych składników, takich jak ekstrakt z czarnej róży, dioryt-ognista skała, mangan i prolina, wzmocnione działaniem krwawnicy pospolitej i rosiczki.

Modeluje, wyszczupla i zagęszcza skórę na najbardziej strategicznych partiach, czyli pośladkach, brzuchu  i udach. Dodatkowo odprowadza nagromadzone płyny ze szczególnym naciskiem na zahamowanie starzenia się obszarów objętych zmianami oraz przywrócenie zwartości powierzchni skóry.

Zabieg modeluje kształt sylwetki już po 4 sesjach!

Wskazania:
Wyszczuplenie, redukcja cellulitu, modelowanie i zagęszczanie wiotkiej skóry,  zwalczanie przedwczesnego starzenia się skóry.Sinecell

Zabieg wyszczuplający (peeling + bandaże)

Linia Sinecell to długo oczekiwana, profesjonalna i skuteczna odpowiedź na nieeststyczne zmiany cellulitowe i nagromadzenie tkanki tłuszczowej.

Wyciąg z czerwonych alg stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, a wyciąg z alg Jania rubens przywraca równowagę tkankom i zwalcza pomarańczową skórkę. Działanie wyszczuplające i drenujące zostało wzmocnione kofeiną, jodem organicznym i wyciągiem z morszczynu.

Wyszczuplenie i wymodelowanie ciała, zwalczenie nieestetycznego cellulitu i zniwelowanie nieatrakyjnych skutków wpływu chaotycznego stylu życia na sylwetkę wreszcie stało się możliwe!

Wskazania:
Likwidacja nierówności skórnych, rozbijanie komórek tłuszczowych, pobudzenie metabolizmu, odżywienie, nawilżenie

 

Fucoo + Sinecell

Połączenie zabiegów z linii Fuoco i Sinecell zawierający peeling + koncentrat +  maska + bandaże + olej drenujący z masażem